Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

159683
BugünBugün434
DünDün580
Bu HaftaBu Hafta3027
Bu AyBu Ay14033
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1596835
Online 7
   
Cumartesi, 02 Şubat 2013 16:43

Ay Düğümleri Semineri

Written by  Berna AŞKIN

Akrep ve Boğa burçlarında hareket eden Ay Düğümleri hayatımıza neler getirecek?
Bu burçlardaki Tutulmalar hangi sürprizlere yol açacak?
 
 
 
 
 
 
Akrep – Boğa hattında Ay Düğümleri ve Tutulmalar Semineri.
  
Ay Düğümleri, doğum haritalarımızda keşfedilmemiş yeteneklerimizi, hayat yolunda gitmemiz gereken, karanlıkta kalan yolumuzu ve bırakmamız gereken alışkanlıklarımızı anlatır. Yaşamda almamız gereken dersleri, geliştirebileceğimiz becerileri ve geçmişten gelen tutum ve davranışları gösterir. 30 Ağustos 2012 tarihinden beri Akrep – Boğa hattında ilerlemekte olan Ay Düğümleri bize yeni fırsatlar ve yetenekler kazandırmakla birlikte, kaybedeceğimiz alanların varlığını da hatırlatmakta. Boğa/ Akrep burçlarında gerçekleşecek tutulmalar da bu süreçte karşımıza çıkacak fırsat ve engellerin kadersel yönünü anlatıyor. 
 
13 Nisan’ da gerçekleştireceğimiz seminerle Akrep – Boğa burçlarında yoluna devam eden Ay Düğümlerinin hayatımıza katacaklarını ve bu burçlarda ki tutulmaların bize neler getireceğini inceleyeceğiz. Seminerin son bir saatinde ise katılımcılarımızın doğum haritalarının bu tutulmalardan nasıl etkilendiğini göreceğiz.
 
Seminer Tarihi: 13 Nisan 2013 Cumartesi saat 10:30 – 16:00 arası
Seminer Yeri: Ankara, Çetin Emeç Bulvarı
Seminer ücreti: 80 TL.
 
Katılım için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine 5 Nisan 2013 tarihine kadar mail atabilirsiniz.
Read 5054 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.