Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

173499
BugünBugün311
DünDün600
Bu HaftaBu Hafta2143
Bu AyBu Ay5635
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1734994
Online 4
   
AstroFİBER - Haftalık Gökyüzü Hareketleri

HAFTALIK GÖKYÜZÜ HAREKETLERİ

 

Kova burcunda dolunay. Olaylar görünür olurken, sarsıcı gerçeklerle karşılaşabiliriz. Yaşamımızda kadersel yön değişiklikleri olabilir.

 

 

Çok hareketli ve şaşırtıcı günlerden geçiyoruz. Hayatımızın yönü beklenmedik bir şekilde değişebilir, krizlerle büyüyebiliriz.

 

 

Aslan burcunda yeniay. İstikrar ihtiyacı gerilimi artırabilir, hem finansal hem de yönetim açısından stresli bir dönem

 

 

 

Güneş ve Merkür Aslan burcuna, Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Ekonominin hareketleneceği, güven, güvenlik ve enerji krizlerinin yaşanabileceği günlerdeyiz. Tarım ürünlerini korumaya almalıyız.

 

 

 

Oğlak burcunda dolunay. Gerçeklerle yüzleşeceğimiz, konfor alanından çıkıp, sorumluluk alacağımız günlerdeyiz. 


 

 

 

Merkür Yengeç, Mars Boğa burcuna geçiyor. Gıda ve güvenlik krizleri kapıda olsa bile bayram tadında bir bayram yaşayabilmek dileğiyle. İyi bayramlar…

 

 

Yengeç burcunda yeniay. Fırsatları değerlendirmeye çalışırken aşırıya kaçabilir, duygularımızı ve beklentilerimizi abartabiliriz. 

 

 

Güneş Yengeç, Venüs İkizler burcuna geçiyor. Enerjik, hareketli ve dolu dolu bir yaz bizi bekliyor.

 

 

Yay burcunda dolunay, havada iyimserlik rüzgarları eserken fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ancak kafa karışıklığına yol açan skandallar da açığa çıkabilir. 

 

İlişkilerde ve finansal konularda sıra dışı gelişmelerin olacağı bir haftaya giriyoruz. Krizleri doğru yöneten ve değişen şartlara uyum sağlayanlar  güç kazanabilir.

 

   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.