Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

151714
BugünBugün938
DünDün863
Bu HaftaBu Hafta4661
Bu AyBu Ay19704
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1517144
Online 6
   
AstroFİBER - Haftalık Gökyüzü Hareketleri

HAFTALIK GÖKYÜZÜ HAREKETLERİ

 

Kurban Bayramımız kutlu olsun. Kova burcunda dolunay, herkesin görüş ve beklentilerine saygı ile yaklaşırken başkalarının bize koyduğu sınırlara baş kaldırabiliriz.

 

 

 

Romantizm dolu bir haftadayız. Sürpriz aşklar kapıda.

 

 

Yengeç burcunda yeniay. İlişkilerde ve para piyasalarında gerginlik yaşanabilir. Duygusal istek ve ihtiyaçlar arttığından en ufak konularda bile hassasiyet gösterip, alınganlık yapabiliriz

 

 

Sert, yüksek ve gerilimli enerjilerin olduğu bu haftayı iyi kullanmalıyız. Zorlu mücadelelerin altında kalabilir ya da üstesinden gelebiliriz.

 

 

Dolu dolu bir haftaya başlıyoruz. Güneş Yengeç burcuna giriyor, Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, Merkür düz hareketine, Neptün geri hareketine başlıyor ve Venüs Aslan burcuna geçiyor.

 

 

İniş çıkışlarla dolu, bilgi karmaşası yaşanacak bir haftadayız. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu fark etmeli, ayak diremekten vazgeçmeliyiz.

 

 

İkizler burcunda Güneş Tutulması. Beklediğimiz haberler gelebilir ancak kafamız iyice karışabilir. Sıcak ve hareketli bir yaz bizi bekliyor.

 

 

Rüştümüzü ispata zorlanıp, manipülasyon ya da saldırılarla karşılaşırken bir yandan şansımız dönebilir, kısmetimiz ayağımıza gelebilir. Taşlar yerinden oynarken, dengemizi korumalıyız.

 

 

 

Yay burcunda Ay tutulması, Merkür geri hareketine dönüyor, Merkür, Venüs ve Mars sınırların ötesine geçti. Oldukça enteresan olayların gelişebileceği bir dönemdeyiz. Belki de “Artık demir alma günü gelmiştir bu limandan”

 

 

Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Güneş İkizler burcuna geçiyor, eğitim, yolculuk ve iletişim konuları ön planda…

 

   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.