Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

176090
BugünBugün29
DünDün420
Bu HaftaBu Hafta2156
Bu AyBu Ay15646
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1760900
Online 5
   
Pazartesi, 13 Ağustos 2012 11:49

Ankara'da Astroloji Eğitimi

Written by Berna AŞKIN

ANKARA’ DA ASTROLOJİ EĞİTİMLERİNDE 5. YILIMIZ

Astroloji bir sembol dilidir.  Yunanca Astro “Yıldız” ve Logos “Bilgi, söz” kelimelerinin birleşiminden oluşmaktadır. Tarihte hemen her uygarlık ( Hint, Çin, Maya, Mısır, Roma, Arap gibi ) kendi astroloji dilini ve disiplinini oluşturmuştur. 

İnsanlık tarihi kadar eski olan bu bilgileri, öğrenip, kullanabileceğimiz bir program oluşturduk. Kişisel gelişimimizi ve yeteneklerimizi pekiştirebileceğimiz astroloji eğitimlerimiz 5. Yılında.  Bu beş yıl içinde ilk mezunlarımızı 2011 yılında ikinci mezunlarımızı ise 2012 yılında verdik.  Eğitim programlarımız 1. 2. ve 3. Sınıf olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır. Birinci sınıf astrolojiyle ilgili temel bilgileri, ikinci sınıf öngörüm bilgilerini, üçüncü sınıf ise ileri teknikleri içeren bilgilerden oluşmaktadır.

BİRİNCİ SINIF ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Derslerimiz 7 Ekim 2012 Pazar günü başlayacak olup, sonrasında iki haftada bir Cumartesi günleri saat 10:00-17:00 saatleri arasında yer alacaktır. Dersliğimiz Çetin Emeç Bulvarı/ Ankara’ dadır. Bu sınıfta elementler, nitelikler, burçlar, gezegenler, evler, açılar, ay fazları, harita tipleri gibi konuları işleyeceğiz ve bir doğum haritasının yorumlanmasıyla ilgili uygulamalı çalışmaları yapacağız. Eğitimler Haziran ayında yapılacak work shop ve sınavla sona erecek. Bu dönemin sonunda bir doğum haritasını yorumlama seviyesine geliniyor.

İKİNCİ SINIF  ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Derslerimiz 6 Ekim 2012 Cumartesi günü başlayacak olup; sonrasında iki haftada bir 10:30 – 17:00 saatleri arasında yapılacaktır. Bu sınıfta, ilerletim haritaları, dönüş haritaları, transitler, zaman yöneticilikleri, tutulmalar gibi öngörüm teknikleri üzerinde çalışılacak. Bu sınıfa temel eğitimi almış öğrenciler katılabilir. Eğitimler Haziran ayında yapılacak work shop ve proje çalışmasıyla sona erecek.

ÜÇÜNCÜ SINIF  ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Derslerimiz 28 Ekim 2012 Pazar günü başlayacak olup; iki hafta da bir Pazar günleri saat 10:30 – 17:00 arasında yapılacaktır. Bu sınıfta, ilişki astrolojisi, dünya astrolojisi, astronomi, orta noktalar, harmonik haritalar gibi konular işlenecektir. Bu eğitim sonunda gerçek bir kişiye yüzyüze  danışmanlık verilecektir.

Katılım için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atabilirsiniz.

Aylık ücret 250 TL’ dir.

Read 16393 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.