Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

157724
BugünBugün228
DünDün444
Bu HaftaBu Hafta2029
Bu AyBu Ay11626
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1577245
Online 2
   
Cuma, 09 Mart 2012 21:20

HAKKIMIZDA

BERNA NARİN AŞKIN - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 
1968 Kars doğumluyum. Memur bir ailenin çok gezen çocuğu olarak İlk , Orta ve Lise eğitimimi Türkiye’ nin muhtelif yerlerinde yaptım.İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümünde Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamladım.Uzun yıllar çeşitli kurum ve kuruluşlarda, İletişim ve Halkla İlişkiler alanında yöneticilik yaptım. 2005 yılında başladığım R.Hakan Kırkoğlu -  Göklerin Bilgeliği Okulu’ndan Eylül 2008’de  mezun oldum. Yine Hakan Kırkoğlu’ nun “Horary Astroloji” seminerlerine katıldım.2009 yılında ISAR ( Dünya Astrologlar Birliği)’ nin Türkiye’ de ilk defa açtığı “Uzmanlık Sınavı” nda başarılı oldum.Bu süre içinde yurt içinde düzenlenen birçok seminere  katıldım.Aynı zamanda Hint Astrolojisi ( Vedic) alanında da çalışmalar yaptım. 2008 yılından beri Ankara’ da ve İstanbul’ da Batı ve Doğu astrolojisi eğitimleri vermeye devam etmekteyim.

 
 
FİGEN KIZILTAŞ - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
1968 İstanbul doğumluyum. 1986'da Notre Dame De Sion Fransız Kız Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ettim. 1991 yılında aynı üniversiteden öğretmenlik formasyonu da alarak mezun oldum. 1995-2001 yılları arasında kızımı büyüttüm ve part-time çalıştım. 2002 yıllarında spritüel çalışmalarla tanıştım. 2005 yılında bilgilerini geliştirmek ve daha ciddi bir eğitim almak amacıyla R.Hakan Kırkoğlu D.F. Astrol. S.-ISAR CAP "Göklerin Bilgeliği Okulu"nda astroloji eğitimine başladım. Temel Astroloji bilgileri, Hesaplama ve Öngörüm teknikleri ve yorumlamayı kapsayan 3 yıllık eğitimi tamamladım. 2008 yılında astrolojik danışmanlık sertifikasını aldım. Bu konuda daha da ilerlemek amacıyla ayrıca 1 yıl yine R.Hakan Kırkoğlu'nun Helenistik, Ortaçağ ve Rönesans tekniklerini kapsayan "Klasik Astroloji" kursuna devam ederek 2009 yılında bu eğitimin sertifika programını tamamladım. Bu çalışmalar sonucunda hem eğitim hem danışmanlık hizmeti verme hakkını kazandım. Bu süre içinde birçok seminere katıldım. 2010 yılında yine R.Hakan Kırkoğlu'nun vermiş olduğu "Horrary Astroloji" saatler astrolojisi programına katılarak sertifikasını aldım.

 
 
ŞENGÜL ATAYBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Astroloji ile ciddi anlamda 2005 yılında Hakan Kırkoğlu'nun Göklerin Bilgeliği Okulunda düzenlediği kurslara katılarak başladım.Dahaönceleri ilgim sadece magazinel düzeydeydi.Temel,ileri, ve klasik astroloji eğitimleri aldım ve bu konu ile ilgili seminer ve konferansları takip etmeye çalıştım.Edindiğim bilgi ve tecrübeleri insanlarla paylaşmak ve bir nebze olsun faydalı olabilmek beni mutlu ediyor.Çünkü biliyorum ki astroloji, kişisel gelişim ve farkındalık geliştirme açısından insana çok şey katıyor.

 
 
 
Read 30002 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.