Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

180225
BugünBugün322
DünDün428
Bu HaftaBu Hafta3010
Bu AyBu Ay1536
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1802253
Online 41
   
Cuma, 16 Ağustos 2013 13:15

İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ

Written by Berna AŞKIN

ARADIĞIM KİŞİ SEN MİSİN?

 

Dünyaya geldiğimiz andan itibaren sosyal bir ortam içinde yer almaktayız. Çevremiz insanlarla dolu. Ama ister aileden olsun, ister okuldan, isterse de arkadaş ortamından bazılarıyla daha iyi anlaşıyoruz bazılarıyla ise hiç geçinemiyoruz. Günün moda sözüyle elektrik alıyoruz ya da alamıyoruz. Peki bizi bu insanlara karşı çeken ya da iten güç nedir? Hangi astrolojik göstergeler karşımızdakiyle birbirimizi anlayacağımızı veya hiçbir şekilde uyum sağlayamayacağımızı gösteriyor. Doğum haritalarımız; arkadaşlık, aşk, iş veya aile ilişkilerinde kimlerle uyum sağlayacağımızı, kimlerle kadersel bağımız olduğunu ya da hayatta ki gerçek öğretmenlerimizin kim olduğunu anlatıyor mu?

29 Eylül Pazar günü yapılacak olan “İlişkiler Astrolojisi” seminerimizde katılımcıların da haritalarından yola çıkarak bu konuyu inceleyeceğiz. Katılım için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine doğum ve iletişim bilgilerini içeren bir mail atmanız yeterli. Katılım 25kişiyle sınırlıdır.

Seminer Tarihi: 29 Eylül 2013 saat 11:00 – 17:00

Seminer Yeri: Çetin Emeç Bulvarı / Ankara

Seminer ücreti: 80 TL. ( Okulumuz öğrencileri 60 TL)

 

AY DÜĞÜMLERİ KOÇ/ TERAZİ EKSENİNDE. VENÜS OĞLAK’ TA HEMEN ARDINDAN MARS TERAZİ’ DE GERİ GİDİYOR.

YA İLİŞKİLER NEREYE GİDİYOR?

21 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında Venüs Oğlak burcunda, 2 Mart – 20 Mayıs 2014 tarihleri arasında da Mars Terazi burcunda geri harekette. 18 Şubat’ ta ise Ay Düğümleri Koç/ Terazi ekseninde geçiyor. Bütün astrolojik göstergeler her türlü ilişkiye aşırı vurgu yapıyor. Üstelik Jüpiter/Pluto karşıtlığı da tam gaz devam ediyor.Her iki gezegeninde Pluto ve Uranüs’ le kurduğu görünümler ani gelişen değişimlere işaret etmekte. Hem kişisel haritalarımızda hemde ülkeler arası ilişkilerde diplomasinin, uyumun, dengenin oldukça önemli olduğu bir sürece giriyoruz. Gezegen hareketlerini ve transitlerini inceleyeceğimiz bu seminer sadece okulumuzda okuyan ya da mezun olmuş öğrencilere açıktır. Katılım için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmanız yeterli. Katılım 25kişiyle sınırlıdır.

 

Seminer Tarihi: 28 Eylül 2013 saat 11:00 – 17:00

Seminer Yeri: Çetin Emeç Bulvarı / Ankara

Seminer ücreti:  60 TL

 

Read 11745 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.