Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

191209
BugünBugün901
DünDün458
Bu HaftaBu Hafta1359
Bu AyBu Ay3439
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1912093
Online 23
   
Pazar, 05 Mart 2023 13:33

Satürn Balık burcunda, yeni bir düzene doğru

Written by

 

Satürn Balık burcuna geçiyor. Fazlalıklar kurtulma, sınırlarımızı bilme zamanı. Kaçındığımız sorumluluklar hayatımızın gerçeği haline gelebilir.

 

 

Satürn, 7 Mart’ta 2025 yılına kadar kalacağı Balık burcuna geçiyor. 2020 yılında geçtiği Kova burcunda bir çok sıkıntının yanı sıra önümüze farklı ufuklar açmıştı. Şimdi önümüzde yeni testlere tabii olacağımız bir 2.5 yıl var. Satürn astroloji de yetersizlik, kıtlık, korku, sorumluluklar, zor yoldan öğrenme gibi derslerle ilişkilendirilir ama bir yandan da dersini alanı ödüllendirir. Her şeyden önce su elementine geçen Satürn aklımıza hemen su kıtlığını getiriyor. Balık burcu durgun sularla temsil edildiği için göller özellikle baraj gölleriyle ilgili sorunlar olası. Bu dönemde denizlerle, sularla ilgili sorunların yanı sıra ilaç sanayinde yeni düzenlemeler ve sıkıntılar, her türlü bağımlılıklar, sınırlarımızı doğru belirleyememe gibi konularla da uğraşabiliriz. Kişisel hayatlarımızda alınmayan, kaçınılan sorumluluklarla ilgili sınavlardan geçmemiz çok olası. Aynı durum yönetimler içinde geçerli. Elini taşın altına sokmayan, sorumluluk almayan, görev bilinciyle hareket etmeyen yönetimler büyük sıkıntı içine girebilir. Satürn Balık burcunda inançlarımızla ilgili bir sorumluluk yüklenmemizi gerektirebilir. İnandığımız konuları biliyor muyuz, araştırıyor muyuz, gereklerini gerçekten yerine getiriyor muyuz soruları gündeme gelebilir.

Satürn Balık burcundan geçerken ülkemizin tepe noktasından da geçerken halk olarak sorgulamalarımız artacaktır. Belirsiz, açık ve net olmayan konularda artık kabullenici olmayabiliriz. Kanunlarla ilgili düzenlemeler isteyecek, koşulların belirgin olmasını talep edeceğiz.

Bu dönemden çıkarken muhtemelen ya herşeyi koyvereceğiz ya da bizim gerçek sorumluluğumuz ne bu hayatta onu öğreneceğiz. Yaşamımızdaki belirsizlikler bizi fazlasıyla rahatsız edecek, olayları akışına bırakırken belki de artık içimiz rahat olmayacak. Üstümüze vazife olmayan şeylerden vazgeçip işe yarar olmaya, korkularımızla yüzleşmeye, bilinç altımızla bağ kurmaya çalışacağız. 2025 yılından itibaren başlayacak büyük değişim öncesi safra atarak, sınırlarımızı ve hayattaki yerimizi belirleyeceğiz.

 

Read 403 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.