Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

162637
BugünBugün148
DünDün507
Bu HaftaBu Hafta3242
Bu AyBu Ay11493
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1626372
Online 9
   
Pazar, 07 Kasım 2021 15:09

08 Kasım – 14 Kasım Tarihli Gökyüzü Hareketleri

Written by 

 

Gökyüzünde karmaşa ve sürpriz var. Tuzaklar kurulabilir, siber saldırılar olabilir, sırlar açığa çıkabilir, beklenmedik sonlar yaşanabilir.

 

 

8 Kasım Pazartesi

Hareketli geçecek bir haftanın ilk gününe Oğlak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Her ne kadar Ay’ ın açıları destekler görünümde olsa da etkisini tüm hafta hissedeceğimiz Mars, Satürn sert görünümü gerilimli konuların gündeme geleceğini işaret ediyor.

Sabah saatlerinde profesyonel ilişkiler, iş toplantıları ve görüşmeler açısından olumlu geçebilir. Bugün ağır başlı ve görev odaklı olabiliriz. Genelde gün içinde attığımız adımlarda, elimize aldığımız işlerde uzmanlığımızı gösterebiliriz. Özellikle akşama doğru pratik çözümler üretip, sağduyulu davranabiliriz.

9 Kasım Salı

Ay, hâlâ Oğlak burcunda ve uyumlu açılar altındayken işlerimizi toparlama, disiplinle çalışma ve sorumluluklarımızı yerine getirme şansımız var. İlham ve yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilir, raporlama, sunum gibi konularda kolay ilerleme sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde üstümüzdeki baskı artabilir, duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. Saat 20:50 itibariyle Ay boşlukta.

Ancak bir yandan da Merkür, Mars kavuşumu, Satürn’ ü tetiklemeye başlayacak. Öncelikle bugünlerde hava durumuna pek güven olmayabilir, hava bir ısınıp, bir soğuyabilir. Özellikle rüzgarın bir sıcak bir de soğuk esmesi çiftçileri, denizcileri, tüm ulaşım sektörünü, meteorolojiyle işi olan herkesi zor duruma sokabilir, dikkatli olmakta fayda var.

10 Kasım Çarşamba

Bugün Atamızı şükran ve minnetle anarken bir kez daha saat 09:05’ te ona olan saygımızı göstereceğiz.

Sabah saatlerinde Ay, Kova burcuna geçerek boşluktan çıkıyor ve gerginliğin fitilini ateşliyor. Bugünlerde dilimizi bir silah gibi kullanıp etrafımızdakileri sokabilir, herkesin açığını arayabilir, manipüle edebilir ya da baskı altında kalabiliriz. İletişim kurarak uzlaşmakta, anlaşmakta, ticari faaliyetlerde engellemeler yaşayabilir, kendi görüş ve düşüncelerimizi herkese kabul ettirmeye çalışarak, ısrarcı olabiliriz. Politik söylemlerin de sertleşeceği bu süreçte ortamdaki gerilimden piyasalarda olumsuz etkilenebilir. İlerlemekte, iletişim kurmakta, işlerimizi halletmekte zorlanabiliriz. Hafta sonuna kadar sırlar açığa çıkabilir, hem özel hayatımızda hem de profesyonel yaşamımızda arkamızdan iş çevirenleri, hakkımızda kötü konuşanları duyabiliriz.

 

Akşama doğru internette sorun olabilir, kripto para piyasaları karışabilir, sosyal medya üzerinden suçlamalar, kavgalar çıkabilir. Kişisel hırs ve tutkularımızın çok artması hem bize hem de çevremizdekilere zarar verebilir, söylemlerimizde dikkatli olmalı, kalp kırmanın kolay tamir etmenin zor olduğunu unutmamalıyız.

11 Kasım Perşembe

Dün başlayan gergin enerji tam gaz devam ederken, hayatımızdaki otorite figürleriyle çatışmalar yaşayabilir, özgürleşme ve bireyselleşme ihtiyacı hissedebiliriz. Toplumsal olaylar daha fazla dikkatimizi çekerken olaylara daha isyankâr ve sıra dışı yaklaşabiliriz. Tek bir ses olmakta zorlanacak, her kafadan bir sesin çıktığı bir dönemdeyiz. Bu sıralarda yazılı sözlü anlaşmalar, sunumlar, destek talepleri açısından başarılı olamayacağız gibi görünüyor. Tuzakların, anlaşılmadık olayların, hainliklerin yaşanacağı günlerdeyiz. Sosyal medya, internet üzerinden saldırılar, hacker faaliyetleri artabilir. Neyse ki akşama doğru biraz rahatlayacak, sezgilerimize güvenerek harekete geçecek ve ilkelerimiz, doğrularımız olduğunu hatırlayarak biraz daha sağduyulu davranmaya başlayacağız.

12 Kasım Cuma

Saat yaklaşık 11:00 gibi Ay Balık burcuna geçerek boşluktan çıkıyor ve son günlerin geriliminden sonra rahat bir nefes alıyoruz. Artık daha duyarlı, empatik ve sezgisel olacak, şartları zorlamak yerine olayları akışına bırakacağız. Bugün kalp kırmak yerine uzlaşmak ve hassasiyet göstermek isteyebiliriz. Akşama doğru sosyal ve romantik ilişkilere daha fazla zaman ayırabilir, hırslarımızdan arınarak etrafımızdakilerle ilgilenebiliriz. Biraz daha keyiflerimize, sanata ve öz bakımımıza eğilebileceğimiz bir gündeyiz.

13 Kasım Cumartesi

Ay, Balık burcunda yolculuğuna devam ederken etkisini birkaç gündür hissettiğimiz Merkür, Uranüs karşıtlığı kesinleşiyor. İletişim bir anda kopabilir, açığa çıkan sırlar güvenimizi temelinden sarsabilir. Finansal açıdan da zorlanabilir, harcamaların, ödemelerin önünü alamayabiliriz. Bugünlerde söylenen her söz, yapılan her paylaşım beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Düşüncelerimiz bir anda değişebilir, aldığımız kararlar, yaptığımız planlar geçerliliğini yitirebilir. Gerçi bugün Ay’ ın açıları son derece destekleyici olduğundan gelen topları biraz da olsa yumuşatmamız ve değişen şartlara uyum sağlamamız kolay olabilir. Özellikle akşam saatlerinde “her şey olacağına varır” diyerek kabullenici ve affedici davranabilir, yardımımıza koşanların desteğini alabilir ya da biz yardımcı olmaya çalışabiliriz.

14 Kasım Pazar

Sürpriz etkiler hâlâ devam ederken Ay neredeyse tüm gün boşlukta olduğundan biraz başı boş birazda amaçsız kalabiliriz. Hatta duyduklarımıza tepkisiz kalabilir, “artık hiçbir şeye şaşırmıyorum” diyebiliriz. Enerjimizde düşük olacağından sadece kendimizle ilgilenmek isteyebilir, hayaller kurabilir, daha içe dönük olabiliriz. Bugün karar alamayabilir, önümüzü göremeyebiliriz. Yaklaşık saat 19:00 gibi Ay boşluktan çıkıp Koç burcuna geçer geçmez enerjimiz tekrar yerine gelebilir, bütün gün boş boş oturduktan sonra harekete geçebiliriz. Biraz hızlandırılmış moda geçerek, işlerimizi bitirmeye, sosyalleşmeye başlayabilir, daha cesur ve dışa dönük hamleler yapabiliriz. İyi haftalar……..

 

Read 726 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.