Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

128341
BugünBugün208
DünDün622
Bu HaftaBu Hafta3755
Bu AyBu Ay13746
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1283412
Online 3
   
Cumartesi, 06 Haziran 2020 23:09

08 Haziran – 14 Haziran Tarihli Gökyüzü Hareketleri

Written by 

 

Zamanımızı, enerjimizi ve çabamızı boşa harcayabilir, boş kahramanlıklar yaparak kendimizi tehlikeye atabiliriz, dikkat.

 

08 Haziran Pazartesi

Haftaya Oğlak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinde sorumluluklarımızın bilincinde aktif ve girişgen olabilir, mücadeleden kaçmadan işlerimizi yerine getirebiliriz. Gerçi Güneş/ Neptün arasındaki sert görünüm hâlâ devam ettiğinden elimizde olmayan ertelemeler veya yanılgılar, hayal kırıklıkları da beraberinde yaşanabilir. Özellikle akşam saatlerinde hırslarımız artabilir, öne çıkmak, başarılı olmak isteyebilir, çevremizdekileri manipüle etmekten çekinmeyebiliriz. İş ve kariyer odaklı olacağımız bu gün duygularımızı göz ardı edebiliriz ancak hafta boyunca devam eden Neptün görünümleri kandırılmaya müsait olacağımızı veya boşa çaba sarf edeceğimizi işaret ediyor olabilir.

09 Haziran Salı

Gece yarısından sonra Ay Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Özellikle sabah saatlerinde adım atmak istememize rağmen eksiklerimiz olabilir ya da engellerle karşılaşabiliriz. Özellikle otorite konumundaki kişilere kendimizi beğendiremeyebilir, yapılması gereken işlerde yetersiz kalabiliriz. Ancak buna rağmen gün içinde sosyal ve aktif olmayı sürdürecek, toplumsal konularla ilgilenebileceğiz. Öğle saatlerinde ekonomik konularda hem kişisel hem de ülke olarak zora sokacak ani gelişmeler yaşanabilir, beklenmedik kararlar ya da yön değişiklikleri gerilime yol açabilir. Fakat hemen sonrasında inatlaşmaktan vazgeçerek uzlaşma yolları bulabilir, bir süredir devam eden sorunları iletişim kurarak çözebiliriz. Çevremizdekiler daha fazla ilişki içinde olacağımız, keyifli bir akşam bizi bekliyor olabilir.

10 Haziran Çarşamba

Ay Kova burcundaki ilerleyişini sürdürürken aktif ve girişimci olabilir, kendimizi rahat ifade edebiliriz. Gerçi Güneş/ Neptün görünümü artık iyice kendini hissettirecek ve yanılgılara açık olacağız ama yine de destekler alabileceğimiz ve fikir alış verişlerinde bulunacağımız bir gündeyiz. Bugün sorunlara çözüm üretmek, alternatif yollar denemek isteyebilir, sürekli bir program dahilinde davranabiliriz. Ancak gelin görün ki işler istediğimiz gibi ilerlemeyebilir hep arka planda programımızı ertelememizi gerektiren konularla uğraşabiliriz. Ülke olarak ta faiz, kredi, dış borç gibi konular gündemde olabilir. Saat 17:35’ ten sonra Ay boşlukta olacağından yeni başlayacağımız işlerde ilerleme sağlayamayabiliriz. Mümkün olduğunca daha önce başlanmış ve planlanmış işleri toparlamaya çalışmakta fayda var.  

11 Haziran Perşembe

Gün boyunca ilerleme sağlamakta çok zorlanabilir, çabamızı, enerjimizi israf edebiliriz. Öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olduğundan başlangıçlar ve girişimler için uygun bir zamanda değiliz. Gerçi saat 12:30’ dan sonra Ay, Balık burcuna geçince de durum pek değişmeyecek. Bu hafta hem Mars’ ın hem de Güneş’ in Neptün açıları belirsizlik ve kontrolsüzlük getiriyor. Hem salgına karşı gardımızı düşürmemiz tahminimizden çok daha kötü sonuçlar getirebilir, hem de belirsizlik ve kararsızlıklardan dolayı sürekli engellerle karşılaşabiliriz. İki ileri bir geri adım atarken konular uzadıkça uzayabilir ve sonuçsuz kalabilir, hiçbir işte ilerleme olmayabilir. Bununla birlikte hayal kırıkları, kandırılma, verilen sözlerin yerine getirilmemesi de söz konusu. Yani sözün özü bu hafta hiçbir konuda uzun vadeli plan program yapmamalı, çok önemli görüşme ve anlaşmalarda mümkün olduğunca kendimizi sağlama almalıyız. Özellikle akşam saatlerinde ilişkilerde sorunlar yaşanabilir, birbirimizi anlamakta ya da saygı göstermekte zorlanabilir, alınganlıklar ve kırılmalar yaşayabiliriz.

12 Haziran Cuma

Ay hâlâ Balık burcunda ilerlerken düne oranla işler daha kolay ilerleyebilir. Birbirimizi anlamaya çalışabilir, empati kurabilir, en azından olayları biraz daha rahat algılayabilir, sezgilerimizi kullanabilir, akışta kalabiliriz. Fakat bütün hafta sonuna damgasını vuracak Mars/ Neptün kavuşumu şartları belirsiz bir hale getirebilir. Bu süreçte hem salgın hem de şiddet olaylarında artış olabilir, birilerini savunmaya kalkarken resmen kim vurduya gidebiliriz. Haklının yanında olup, mazlumu savunmak isterken kandırılıyor ya da kurban durumuna düşmüş olabiliriz. Yukarıda da ısrarla belirttiğimiz gibi dolandırılma, kandırılma gibi olaylar maalesef bu hafta yoğun olarak yaşanabilir. Aynı zamanda gözümüzde büyüttüğümüz kişilerin gerçek yüzünü görebilir, skandallar ve dedikodulardan dolayı kafa karışıklığı yaşayabiliriz. Fiziksel enerjimizin de düşük olacağı bu hafta şartları zorlamamakta, olayların çok üstüne gitmemekte fayda var.

13 Haziran Cumartesi

Sabah saatlerinde bir çok karmaşa yaşayabilir, karar alamayabilir ya da yanlış seçimler yapabiliriz. Bugün program yaparken çok kesin ifadeler kullanmamalı, zamanlamayı iyi yapamayacağımızı veya tahminlerin tutmayacağını bilerek hareket etmeliyiz. Fakat öğleden sonra şartlar biraz daha netleşebilir, ilerleme sağlayabiliriz. İşlerimiz bu süreçte daha kolay ilerleyebilir, girişimlerde bulunabilir, sorumluluklarımızı fazla zorlanmadan yerine getirebiliriz. Disipline olmakta da zorlanmayacağımızdan günün ikinci yarısı rahat bir akış söz konusu. Ancak Mars/ Neptün kavuşumu hâlâ etkisini sürdürdüğünden enerjimiz düşük olabilir ve yanılgılar devam edebilir. Boş kahramanlık yapıp, bana bir şey olmaz havasında olmamalıyız.

14 Haziran Pazar

Gece yarısından hemen sonra Ay, Koç burcuna geçiyor ve birkaç gündür süren ataleti üstümüzden atmaya başlıyoruz. Enerjik, heyecanlı ve cesur hamlelerde bulunabileceğimiz bir gündeyiz. Sosyal yaşamımız canlanabilir, etrafımızdakilerle ilişki halinde olabiliriz. Hem kendimizle hem de çevremizle ilgilenebilir, keyif alabileceğimiz uğraşlar içinde olabiliriz. İyi haftalar…………..

Read 1040 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.