Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

100988
BugünBugün233
DünDün774
Bu HaftaBu Hafta233
Bu AyBu Ay13012
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1009883
Online 5
   
Pazar, 25 Kasım 2018 15:53

26 Kasım - 02 Aralık Tarihli Gökyüzü Hareketleri

Written by 

İlişki, ortaklık ve işbirliklerinin kaderinin belirleneceği bir haftadayız. Adil ve objektif olursak sorunları çözüp artık önümüze bakabiliriz.

 

26 Kasım Pazartesi

Haftaya Yengeç burcunda ki Ay’ ın duygusal ve hassas enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinde aile, manevi değerler ve inançlarla ilgili duyarlılığımız daha yüksek olacağından özverili ve empatik davranabiliriz. Ancak öğleden sonra kendimizi engellenmiş ve baskı altında hissedebiliriz. Bu saatlerde hem sosyal hem de özel ilişkilerde bizi zorlayan gelişmeler olabilir. Fakat bir taraftan da Güneş/ Jüpiter kavuşumunun keyifli enerjileri altındayız. Olaylar nasıl gelişirse gelişsin iyimserliğimizi muhafaza edebilir, kadersel bir şekilde lehimize gelişecek durumda olabiliriz. Merkür’ ün de Yay burcunda geri harekette olması bizi sonradan pişman olacağımız abartılı ve riskli hareketlere de yöneltebilir, dikkatli olmakta fayda var.

27 Kasım Salı

Sabahın erken saatlerinden itibaren hızlı gelişmeler yaşanabilir. Bu hafta ilişkilerle ilgili ciddi iniş çıkışlar yaşanabilir hatta hafta sonuna doğru kopuşlar olabilir. Şimdiye kadar sümen altına atılmış kırgınlıklar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. İşte sabah saatlerinde bu kırgınlık ve alınganlıkların bir kısmı görünür olacağından ani gelişen küçük tartışmalar yaşayabiliriz. Biraz dilimize hâkim olmamız gereken bir gündeyiz. Eski defterleri açarken patavatsızlık yapabiliriz. Fakat saat 11:37’ de Ay’ ın Aslan burcuna geçmesiyle birlikte hassasiyet yerini özgüvene bırakacak ve deyim yerindeyse bu ufak sıkıntılara fazla takılmayacağız. Hatta akşama doğru neşemiz iyice yerine gelecek ve hayata daha iyimser gözlerle bakacağız. Yapmamız gereken görüşmeleri bu saatlerde yaparsak olumlu ilerleme sağlayabiliriz. Yalnız hâlâ aşırıya kaçma ve fazla risk alma olasılığı devam ediyor. Fiziksel enerjimiz de yüksek olduğundan keyifli programlar yapabilir, kendimizi ifade etmekten, görüşlerimizi paylaşmaktan ve göz önünde olmaktan mutluluk duyabiliriz.

28 Kasım Çarşamba

İşlerin planladığımız gibi akabileceği ve kendimizi iyi hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Hem zihnen hem de bedenen enerjik ve aktif olabilir, fazla zorlanmadan isteklerimizi yerine getirebiliriz. Gün boyunca devam edecek Jüpiter/ Merkür kavuşumu özellikle iletişim trafiğini hızlandırabilir. Uzun süredir beklenen haberler gelebilir, sürüncemede kalmış konular çözülebilir, izini kaybettiğimiz dostlarımızla karşılaşabiliriz. Yurt dışı, mahkemeler ya da akademik eğitimle ilgili var olan sorunlar da çözüm sürecine girebilir. Yalnız fazla özgüvenle ettiğimiz büyük laflar ve verdiğimiz sözler bizi sonradan sıkıntıya sokabilir, attığımız imzalar beraberinde riskleri de getirebilir. Gün genelinde rahat akan, olumlu enerjiler mevcut.

29 Kasım Perşembe

Güne uyum ve denge içinde başlayabilir, ilişkilerden destek görebilir, ani gelişen olaylara doğru stratejiler belirleyebilir, farklı çözümler bulabiliriz. Farkındalığımız da yüksek olduğundan sabah saatleri oldukça verimli geçebilir. Fakat yaklaşık iki gündür devam eden bu bahar havası saat 14:08’ de Ay’ ın Başak burcuna geçmesiyle dağılabilir. Ay; son dördün fazına ilerlerken endişe ve kararsızlıklar devreye girmeye başlayabilir. Öğleden sonra görüşmeler ve karar almak için hiç uygun değil. Attığımız her adımdan şüphe duyabilir, sürekli arkamıza baktığımızdan ilerleme kaydedemeyebiliriz.

30 Kasım Cuma

Haftanın en karmaşık ve zorlu günlerinden birindeyiz. Sinirler son derece gergin olabilir, hem zihinsel hem de fiziksel rahatsızlıklar baş gösterebilir. Özellikle sabah saatlerinde kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalıyız. Aslında gün boyunca verimli olmaya çalışacak, işlerimizi düzene koyarak ufak ama sağlam adımlarla ilerlemek isteyeceğiz. Fakat iki adım ileri bir adım geri atmaktan ve kafa karışıklığından dolayı öğle saatlerinde durma noktasına gelebilir, hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Bugünü istediğimiz gibi bitirebilmenin tek yolu dengede kalmayı başarabilmektir. Akşam saatlerinde destek kuvvetler devreye girebilir ve çalışmalarımıza daha fazla odaklanabiliriz. Gece yarısından itibaren Ay boşlukta olacak.

01 Aralık Cumartesi

Neredeyse gün boyunca Ay boşlukta kalmaya devam edecek. Hafta başından beri ilişkilerin zorlanacağına işaret eden Venüs/ Uranüs karşıtlığı bugün kesinleşiyor. Pazartesinden beri yaşanan iniş çıkışlar nerede yanlış yaptığımızı görmemizi sağlamış olabilir. Objektif bir gözle bakmayı başarabildiysek zaten sorunları çözüp bir sonra ki evreye geçebiliriz. Ancak hatalarımız da ısrar ediyorsak ve yeteri kadar adil değilsek her türlü ilişki de kopmalar yaşayabilir, beraberinde ekonomik kayırlarla da karşılaşabiliriz. Saat 17:50’ ye kadar birikmiş işleri bitirmek, temizlik yapmak, dolapları düzenlemek ya da kişisel bakımımızla ilgilenmek için son derece uygun. Aynı zamanda hasta yakınlarımızı ziyaret edebilir, ihtiyacı olanlara yardımcı olabiliriz. Fakat akşam saatlerinde Ay’ ın Terazi burcuna geçmesiyle birlikte sosyalleşmek isteyebilir, yakın çevremizle iletişime geçerek kendimize keyifli organizasyonlar yapabiliriz.

Bugün geri harekette ki Merkür’ ünde Akrep burcuna geçmesiyle birlikte inatlaşmaya daha müsait hale gelebilir, objektif olmak yerine manipulatif davranmayı seçebiliriz. Üstelik Venüs, Merkür ve Uranüs’ ün son derecelerde ki konumları hayatımızdan bazı konu ve kişileri çıkarmaya çok yatkın olduğumuzu gösteriyor. Ay düğümlerinin de bu duruma eşlik etmesi gerçekten taşıyamadığımız yükleri artık sırtımızdan indirmenin zamanının geldiğine işaret ediyor.

02 Aralık Pazar

Ay; Terazi burcunda ki yolculuğunu sürdürürken yaşadığımız sıkıntıları atlatmak için sosyal ortamımızın desteğine ihtiyaç duyabiliriz. Öğlene kadar olan süreçte engellenmiş ve kısıtlanmış hissetsek te sonrasında kendimizi toparlayabilir, keyif aldığımız organizasyonlara katılabilir, alış verişe, kuaföre gidebiliriz. Duygusal paylaşımlar kendimizi iyi hissetmemizi sağlayacak, arkadaşlarla bir arada olmaktan mutluluk duyacağız. Bugün Venüs’ te Akrep burcunda hareket etmeye başlıyor. Önümüzde ki günler ilişkilerimizi biraz daha sessiz ve derinden yaşamak isteyebilir, daha derin ve tutkulu birlikteliklere yönelebiliriz.  

Read 1445 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.