Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

102937
BugünBugün374
DünDün654
Bu HaftaBu Hafta1028
Bu AyBu Ay11045
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1029374
Online 8
   
Cuma, 25 Ocak 2013 20:45

Aslan Burcunda Dolunay

Written by  Beki BARON

aslan burcunda dolunaySanatsal ve yönetici yeteneklerimiz açığa çıkabilir. Yükselen burcunuza göre önümüzdeki 15 gün içinde bu dolunay sizi nasıl etkileyecek.

 

 

 

 

27 Ocak Pazar günü saat 06:40’da gerçekleşecek Dolunay ilişkilerde ve idari konularda gerginliği de açığa çıkartabilir. Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle birlikte özgürlük ve bireysellik ihtiyacımız artarak, ilkelerimiz doğrultusunda hareket etme isteğini de beraberinde getirdi. Dolunay derecesinde ( 7,24 Aslan ) Güneşin Jüpiter den aldığı üçgen açı, iletişim ve kendini ifade etme isteğini de yoğunlaştırıyor. Fakat Aslan burcundaki Ay, bu özgürlükçü taleplerin karşısına statükonun ve otoritelerin çıkacağını, dolayısı ile bazı ilişkileri ve hedefleri tekrar gözden geçirerek sonlandıracağımızı gösteriyor.

27 Ocak’ta Ay Aslan burcundayken önce Uranüs ile üçgen açı, ardından Satürn ile kare açı ilişkisine girecek. Özgüven, cesaret ve hevesle çıktığımız yolda otoritenin ve sorumlulukların engellerine takılıp yolumuzdan döndürülebiliriz. Bu dolunayda bütün enerjiler kararlı ve tutarlı olmamız yolunda bize destek veriyor. Fakat dolunayın ertesi günü yaşanacak olan Ay- Mars karşıtlığı bir anda ajite olarak duygusal otoritelere başkaldıracağımızı anlatıyor.

Bütün dolunaylar beraberinde tamamlanma, bitiş ve sonlanma enerjilerini de getirir. Ev ve aileye dair konular açığa çıktığında hayattan aldığımız keyfi ve yeteneklerimizi sorgulama sürecine girebiliriz.

 

Yükselenlere Göre

Koç Burcu: 

Bu dolunay ile birlikte romantik ilişkiler, yaratıcılık gerektiren konular ve aldığınız riskler gündeme gelebilir. Çocuklar ile ilgili kararlar alabilir, aşka dair sonuçlar alınabilir.

 

Boğa Burcu:

Bir süredir hareketlenen iş ve sosyal hayatınız karşısında belki de ihmal ettiğiniz aile yaşamı gerilim yaratabilir. Ev ve yerleşim konuları ile ilgili seçimler ve kararlar söz konusu.

 

İkizler Burcu:

Bu dolunay ile birlikte hayata dair görüş ve düşüncelerinizi ifade ederken yoğun muhalefet ile karşılaşabilir, bireysel kararlarınız ve anlaşmalarınız engellere takılabilir. Yakın çevre ile iletişimde çatışmalar yaşayabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu:

Finansal konulardaki krizlerin artık açığa çıkarak çözüm aranması sürecine girmiş olabilirsiniz. Aldığınız riskler sonucunda bu günden itibaren bedellerle birlikte fırsatlarda gelecektir.

 

Aslan Burcu:

Burcunuzda senede bir kez gerçekleşen dolunay, ilişkilerinizi tekrar sorgulamanızı ve şartları sizin belirlemeniz için vermeniz gereken mücadeleyi anlatıyor. Hayatınızı etkileyen otoriteler cesaretinizi ve özgüveninizi kırmaya çalışsa da kendinizi ifade etmek için savaşacaksınız.

 

Başak Burcu:

Çalışma ortamında daha çok mücadele etmemiz gereken konular açığa çıksa bile harekete geçmek için 31 Ocak’ta düz harekete dönecek Jüpiter’i bekleyebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın açığa çıkması, korkularınız ile yüzleşmeniz, yükleri hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

 

Terazi Burcu:

Geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirmek için sevdiklerinizden beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz. Arkadaşlarla ve içinde bulunduğunuz sosyal guruplarla oluşabilecek gerilime dikkat etmeli, gereksiz risklere girmemelisiniz.

 

Akrep Burcu:

Bir süredir eve ve aileye dair konular gündeminizi meşgul etti. Artık dışarı çıkmanın ve kariyerinize odaklanmanın zamanı. İş ve aile arasında seçime zorlansanız da yaşamınızı düzenlemeniz için çalışma hayatınızda kararlar almak zorundasınız.

 

Yay Burcu:

Yurtdışı, mahkemeler, medya ve yüksek eğitim ile ilgili konularda bir sonuca ulaşabilirsiniz. Kadersel ve gizli engeller karşısında bitişe yönelik kararlar almanız mümkün. Görüş ve inançlarınızı ifade ederken fazla sert olabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu:

Ortak kaynakların ve finansal konuların yönetiminde söz sahibi olabilmeniz için aldığınız kararlar krize yol açabilir. Maddi ve manevi değerleriniz ile ilgili ne yapacağınıza dair son girişimler zamanı. Seçim yapmaya zorlanabilirsiniz.

 

Kova Burcu:

Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu dolunay, ilişkilerde ve işbirliklerinde sonuç almayı ve bitişleri de beraberinde getirebilir. Yaşamınızı ilgilendiren konularda girişimlerde bulunmak için karşı taraf ile çatışmayı ve seçim yapmayı göz önüne almalısınız.

 

Balık Burcu:

Düşmanlarınız ile karşı karşıya gelerek o kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Çalışma ortamınızda aldığınız kararlar engellerle karşılaşsa bile bu çatışmalara göğüs gerebilirsiniz. Kendinizi çok yormanız sağlığınızı bozabilir. Zorlu muhalefetler karşısında kararınızda inat etmek isteyeceksiniz. 

Read 3035 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.