Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

157725
BugünBugün238
DünDün444
Bu HaftaBu Hafta2039
Bu AyBu Ay11636
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1577255
Online 5
   
AstroFİBER - Haftalık Gökyüzü Hareketleri
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Terazi burcunda hareketli yeniay. Oldukça zorlu seçimler yapmaya zorlanabiliriz. İlişkilerde dengesizlik ve uyumsuzluk hâkim olabilir.

 

 

Balık burcunda verimli bir hasat dolunayının ardından sonbahar ekinoksu geliyor. İlişkilerde güven test ediliyor.

 

 

Özgüvenin ve enerjinin düşeceği, yanılgalara açık bir haftadayız. İlişkilerde araya mesafe ya da soğukluklar girebilir.

 

 

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Kafaların karışacağı, endişelerin artacağı, emeklerin boşa gittiğini düşüneceğimiz bir haftadayız.

 

 

 

Aslan burcunda yeniay, yaşama sevincini ve özgüveni tazeleme zamanındayız ancak kontrol her an bizden çıkabilir.

 

 

Kurban Bayramımız kutlu olsun. Kova burcunda dolunay, herkesin görüş ve beklentilerine saygı ile yaklaşırken başkalarının bize koyduğu sınırlara baş kaldırabiliriz.

 

 

Yengeç burcunda yeniay. İlişkilerde ve para piyasalarında gerginlik yaşanabilir. Duygusal istek ve ihtiyaçlar arttığından en ufak konularda bile hassasiyet gösterip, alınganlık yapabiliriz

 

 

Dolu dolu bir haftaya başlıyoruz. Güneş Yengeç burcuna giriyor, Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, Merkür düz hareketine, Neptün geri hareketine başlıyor ve Venüs Aslan burcuna geçiyor.

 

 

İniş çıkışlarla dolu, bilgi karmaşası yaşanacak bir haftadayız. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu fark etmeli, ayak diremekten vazgeçmeliyiz.

 

 

İkizler burcunda Güneş Tutulması. Beklediğimiz haberler gelebilir ancak kafamız iyice karışabilir. Sıcak ve hareketli bir yaz bizi bekliyor.

 

Sayfa 1 / 27
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.