Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

184076
BugünBugün156
DünDün443
Bu HaftaBu Hafta156
Bu AyBu Ay2662
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1840764
Online 3
   
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Aslan burcunda dolunay. En doğrusu benim yolum, ben bilirim demekten vazgeçip, gelişmelere göre yön değiştirmeliyiz.

 

 

Kova burcunda yeniay ve Merkür düz harekete dönüyor. Toplumsal konularda farkımızı ortaya koymak isteyeceğiz. Sosyal medya ve internet kullanımıyla ilgili yeni düzenlemeler gelebilir.

 

 

Yengeç burcunda dolunay. Duygusal patlamaların yaşanacağı, ilişkilerde kırılmaların, alınganlığın olabileceği günlerdeyiz. Kendimize saklamak istediğimiz sırlar açığa çıkabilir.

 

 

Somut adımlar atmakta zorlanabilir, gerçekleştirilmesi zor hedefler koyabiliriz. Ayaklarımız yere sağlam basmadığından, doğru kararlar alamayabiliriz.  

 

 

 

 

 

İkizler burcunda hareketli ve gergin bir dolunay yaşanacak. Hem gönlümüz hem zihnimiz yorgun düşecek. Kışkırtmalara karşı dikkat

 

 

Yay burcunda yeniay. Geleceğe bakıp, ufkumuzu genişleteceğimiz iyimser bir yeniay. Ancak emeği, zamanı ve parayı boşa harcamamalı, sınırlarımızı bilmeliyiz.

 

 

Boğa burcunda Ay Tutulması. Planlarımızı değiştirmek zorunda kalabilir, yeniden hesap yapabilir, hayata başka bir tarafından bakmayı öğrenebiliriz.

 

 

 

Venüs, akşam yıldızı olarak görünmeye başlıyor, Venüs ve Güneş Akrep burcuna geçiyor. Tutulma mevsiminde dengeler değişmeye başlayabilir.

 

 

Merkür Terazi burcuna geçiyor. Gökyüzünde hava elementi yoğunluğu oluşuyor. İlişkileri dengeleyebilir, sosyal açıdan aktif, iletişime açık ve hareketli olabiliriz.

 

 

Terazi burcunda yeniay, Venüs Terazi burcuna geçiyor. Kolayca aşırıya kaçabileceğimiz, denge ve adalet arayışının arttığı, ilişkiler ve  diplomasinin ön planda olacağı haftadayız.

 

Sayfa 1 / 30
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.