Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

191211
BugünBugün920
DünDün458
Bu HaftaBu Hafta1378
Bu AyBu Ay3458
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1912112
Online 1
   
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

İlişkilerde gerilim artıyor, geçmişi kurcalayıp, yenişememek ipleri koparabilir. Kibir tuzağına düşmeden, abartmadan, taleplerimizle karşımızdakileri zorlamadan yolumuza devam etmeliyiz.

 

 

Boğa burcunda yeniay, Güneş, Mars ve Jüpiter burç değiştiriyor. Kritik eşiklerden geçiyoruz, güç ve kişilik savaşları ekonomik koşullar üzerinden verilebilir.  

 

 

Akrep burcunda Ay tutulması. Değişim isteğine ve beklentisine karşı gelişen büyük bir direnç gerilimi tırmandırabilir. Piyasalarda beklenmedik hareketlilik yaşanabilir.

 

 

Koç burcunda Güneş tutulması. Olayların hızla değişmesi, korkup geri çekilmemize yol açabilir. Bayram tadında bayramlar yaşamak umuduyla…

 

 

İlk bahar ekinoksuyla birlikte Koç burcunda yeniay gerçekleşiyor, Mars ve Pluto burç değiştiriyor. Gökyüzünde hız, enerji, cesaret ve değişim var.

 

 

 

Her başlangıç bir vazgeçiş getirir

 

 

 

 

Başak burcunda dolunay, yeni bir döngü öncesi, eskileri bitirme zamanı. Sular bulanmadan durulmayacak.

 

 

Satürn Balık burcuna geçiyor. Fazlalıklar kurtulma, sınırlarımızı bilme zamanı. Kaçındığımız sorumluluklar hayatımızın gerçeği haline gelebilir.

 

 

Merkür Balık burcuna geçiyor, iki iyicil gezegen kavuşuyor. Sezgilerimizi dinleyerek harekete geçebilir, yeni bir döneme hazırlanabiliriz.

 

 

 

 

 

Yıkılan binaların, umutların, kalplerin ardından karşılıksız sevme ve vermeyi öğrenme zamanı.

 

Sayfa 1 / 31
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.