Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

173498
BugünBugün305
DünDün600
Bu HaftaBu Hafta2137
Bu AyBu Ay5629
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1734988
Online 5
   
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Kova burcunda dolunay. Olaylar görünür olurken, sarsıcı gerçeklerle karşılaşabiliriz. Yaşamımızda kadersel yön değişiklikleri olabilir.

 

 

Çok hareketli ve şaşırtıcı günlerden geçiyoruz. Hayatımızın yönü beklenmedik bir şekilde değişebilir, krizlerle büyüyebiliriz.

 

 

Güneş ve Merkür Aslan burcuna, Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Ekonominin hareketleneceği, güven, güvenlik ve enerji krizlerinin yaşanabileceği günlerdeyiz. Tarım ürünlerini korumaya almalıyız.

 

 

 

Merkür Yengeç, Mars Boğa burcuna geçiyor. Gıda ve güvenlik krizleri kapıda olsa bile bayram tadında bir bayram yaşayabilmek dileğiyle. İyi bayramlar…

 

 

 

Güneş Yengeç, Venüs İkizler burcuna geçiyor. Enerjik, hareketli ve dolu dolu bir yaz bizi bekliyor.

 

 

İlişkilerde ve finansal konularda sıra dışı gelişmelerin olacağı bir haftaya giriyoruz. Krizleri doğru yöneten ve değişen şartlara uyum sağlayanlar  güç kazanabilir.

 

 

Güneş İkizler, Mars Koç burcuna geçiyor. Hareketli ve hızla değişen bir gündem bizi bekliyor.

 

 

Güneş Boğa burcuna geçiyor. Sağlam, somut ve tutarlı hedefler koyma zamanı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

 

 

Koç burcunda yeniay. Düşüncelerimiz başkalarına ışık olabilir, kendi istek ve hedeflerimizin peşinden hızla gidebiliriz.

 

 

Hafta başı gerilim hat safhada ani gelişmelere dikkat. Merkür Koç burcuna geçiyor, hızlı karar alıp, hızla harekete geçebiliriz.

 

 

 

Sayfa 1 / 29
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.