Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

102937
BugünBugün379
DünDün654
Bu HaftaBu Hafta1033
Bu AyBu Ay11050
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1029379
Online 9
   
AstroFİBER - Haftalık Gökyüzü Hareketleri
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Satürn düz harekete başlıyor. İş ve sosyal hayatımızda daha rahat ilerleyebilir, sorumluluklarımızı yerine getirebiliriz.

 

 

Hevesli, heyecanlı, risk almaya meyilli bir haftadayız. Sağduyuyla başladığımız işlerde ilerleme kaydedebiliriz ancak kandırılma ihtimaline dikkat.

 

Kova burcunda dolunay, Mars Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Geleceğe daha iyimser bakacağımız, ümit ve heyecanla dolacağımız bir dönemdeyiz.

 

 

Bayramda şansımız ve kısmetimiz artabilir, beklenen gelişmeler birbiri ardına gelebilir.

 

 

Yüksek eğitim ve yurt dışıyla ilgili fırsatlar kapımıza gelirken, abartıya kaçmamalıyız. Güneş Aslan burcuna giriyor, enerjimiz ve cesaretimiz artıyor.

 

 

Oğlak burcunda Ay tutulması. Karşılaştığımız zorluklar karşısında geçmişe özlem duyabilir, anılara sığınabiliriz. İlişkilerde acımasız ve baskıcı tavırlar sergilenebilir.

 

 

 

Merkür Aslan burcuna geçiyor. Yüksek perdeden ve teatral bir ifadeyle konuşabilir, büyük sözler sarf edebiliriz.

 

 

Bir çok gezegen hareketinin bir arada olduğu zorlu bir haftadayız. Mars ile Satürn, Neptün ile Jüpiter arasında ki görünümler karmaşa ve gerginliğe yol açabilir.

 

 

Ülkece hareket halinde olacağımız, bol bol seyahat edip, iletişim kuracağımız bir bayram geçirebiliriz. Ancak yanılgılara ve hatalı bilgilere hazırlıklı olmalıyız.

 

 

Dolunayla birlikte korkularımızdan kurtulup özgürleşebilir, kadersel gelişmeler yaşayabiliriz. 

 

Sayfa 1 / 22
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.