Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

176090
BugünBugün33
DünDün420
Bu HaftaBu Hafta2160
Bu AyBu Ay15650
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1760904
Online 7
   
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Terazi burcunda yeniay, Venüs Terazi burcuna geçiyor. Kolayca aşırıya kaçabileceğimiz, denge ve adalet arayışının arttığı, ilişkiler ve  diplomasinin ön planda olacağı haftadayız.

 

 

Hedef ve beklentilerimizle ilgili kafamız karışabilir, enerjimiz ve özgüvenimiz düşebilir, sonuca ulaşmayacak, yanlış adımlar atmaya meyilli olabiliriz.

 

 

Harekete geçme enerjisinin yoğun olduğu günlerdeyiz. Fırsatların peşinden giderken risk alabilir, aşırıya kaçabilir, önceliklerimizi belirleyemeyebiliriz.

 

 

 

 

Kova burcunda dolunay. Olaylar görünür olurken, sarsıcı gerçeklerle karşılaşabiliriz. Yaşamımızda kadersel yön değişiklikleri olabilir.

 

 

Çok hareketli ve şaşırtıcı günlerden geçiyoruz. Hayatımızın yönü beklenmedik bir şekilde değişebilir, krizlerle büyüyebiliriz.

 

 

Güneş ve Merkür Aslan burcuna, Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Ekonominin hareketleneceği, güven, güvenlik ve enerji krizlerinin yaşanabileceği günlerdeyiz. Tarım ürünlerini korumaya almalıyız.

 

 

 

Merkür Yengeç, Mars Boğa burcuna geçiyor. Gıda ve güvenlik krizleri kapıda olsa bile bayram tadında bir bayram yaşayabilmek dileğiyle. İyi bayramlar…

 

 

 

Güneş Yengeç, Venüs İkizler burcuna geçiyor. Enerjik, hareketli ve dolu dolu bir yaz bizi bekliyor.

 

 

İlişkilerde ve finansal konularda sıra dışı gelişmelerin olacağı bir haftaya giriyoruz. Krizleri doğru yöneten ve değişen şartlara uyum sağlayanlar  güç kazanabilir.

 

 

Güneş İkizler, Mars Koç burcuna geçiyor. Hareketli ve hızla değişen bir gündem bizi bekliyor.

 

Sayfa 1 / 29
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.