Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

970955
BugünBugün267
DünDün575
Bu HaftaBu Hafta2097
Bu AyBu Ay12193
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar970955
Online 8
   
AstroFİBER - Haftalık Gökyüzü Hareketleri
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Bir çok gezegen hareketinin bir arada olduğu zorlu bir haftadayız. Mars ile Satürn, Neptün ile Jüpiter arasında ki görünümler karmaşa ve gerginliğe yol açabilir.

 

 

Ülkece hareket halinde olacağımız, bol bol seyahat edip, iletişim kuracağımız bir bayram geçirebiliriz. Ancak yanılgılara ve hatalı bilgilere hazırlıklı olmalıyız.

 

 

Dolunayla birlikte korkularımızdan kurtulup özgürleşebilir, kadersel gelişmeler yaşayabiliriz. 

 

 

Boğa burcunda yeniay. Huzur, güven ve bereket için yeni eylem planları hazırlamalı, uzun vadeli yatırım planları yapmalıyız.

 

 

 

29 derece Terazi burcunda ikinci dolunay. 29 derece bize yapılacak bir şey kalmadığını ve durumu olduğu gibi kabullenip önümüze bakmamız gerektiğini gösteriyor. Tekrar aynı konularla ilgili hamle yapmak yerine yola devam etmemiz gerekiyor.

 

 

 

 

Koç burcunda yeniay. Hayatımızı yenilemek istediğimiz bu dönemde kimseye danışmadan yol alabiliriz. 

 

 

Terazi burcunda dolunay ve Venüs/ Mars görünümleri, ilişkiler açısından hareketli bir haftadayız. Birbirimize daha özgür olacağımız alanlar tanımalıyız.

 

 

Uranüs Boğa burcuna geçiyor, Balık burcunda yeniay, Merkür geri harekete başlıyor. Para ve güvenlik konularında ezber bozmaya başlıyoruz.

 

 


Başak burcunda dolunay, hem yaşamımızda hem de ilişkilerimizde temizlik zamanı. Kiron Koç burcuna geçiyor. Ben kimim sorusuna yanıt aramaya başlayabiliriz.

 

Kova burcunda yeniay. Hayatımızda reform yapmanın, yeni hedefler ve idealler belirlemenin tam zamanı

Sayfa 1 / 21
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.