Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

184076
BugünBugün153
DünDün443
Bu HaftaBu Hafta153
Bu AyBu Ay2659
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1840761
Online 4
   
Pazar, 27 Kasım 2022 17:03

28 Kasım – 04 Aralık Tarihli Gökyüzü Hareketleri

Written by Figen KIZILTAŞ

 

Harekete geçmek isterken, sınırlarımızı aşabilir, dil yaralarından dolayı ilişkileri zora sokabiliriz.

 

 

28 KASIM PAZARTESİ

Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte...

Günün ilk bölümünde işlerimizi rahat ilerletebilir; girişimlerde bulunabilir; yeniliklere daha açık olabiliriz. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Yeniay ile başlattığımız proje ve attığımız adımlarla ilgili yeni gelişmeler kaydedebiliriz. Uluslararası, akademik ve hukuksal işler; seyahatler; inanç ve felsefeleri içine alan konular bizleri meşgul edebilir. Gün boyunca yüksek motivasyonda olacağımızdan güçlü, azimli ve dirayetli davranabilir; hedef ve isteklerimiz adına çaba içine girebiliriz. 

Gece saatleri geçmişte yaşanmış veya kadersel bazı gelişmelere açık olacaktır. Aynı düzen kalıpları sürdürmek ve ısrarcı olmak yerine değişme ve yenilenmeye fırsat tanımalıyız.

 

29 KASIM SALI

Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası...Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşırtsa ve kısıtlanmış hissettirse de akılcı yaklaşımlarımız ve hamlelerimizle kontrol altına alabiliriz. Güçlü ve konusunda yetkin kişilerle iletişime geçebilir; bakış açılarından yararlanabiliriz. Saat 09:54’e kadar karar ve adımlarımız için harekete geçmekte fayda var zira sonrasında Ay boşlukta ilerleyecek...Ay’ın boşlukta olduğu zaman diliminde koşulların ucu açık olduğundan yeni girişim ve başlangıçlar adına uygun olmaz. Bu yüzden  elde kalan ve tamamlanması gereken işlerle ilgilenir süreci böyle değerlendiririz. 

Kestirilemeyen enerjilere ve şartlara rağmen günün geri kalan kısmının gerek iletişim gerekse de ilişkiler ve işbirlikleri adına bir hayli hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Fikir ayrılıkları; müzakere ve tartışmalar; sevgi alış verişlerinde dengesizlikler yaşanabilir. Şartları zorlamamalı; akışa uyum sağlamalıyız.

 

30 KASIM ÇARŞAMBA 

Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hayli çaba göstereceğimiz zamanlar başlıyor. Değişkenliklerin çok olacağı bu süreç duygusal iniş çıkışlara; ani gelişmelere ve yönsüzlüklere yol açabilir. Güneş ve Ay sert açılarda olacağından istek ve hedefleri gerçekleştirmek kolay olmayabilir; dalgalı koşullarla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Kırılmalar ve savrulmalar yaşamamak için esnemeyi bilmeli ve sağduyulu yaklaşımlarda bulunmalıyız...

 

01 ARALIK PERŞEMBE

Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına işaret etmekte...Ayrıca günün ilk yarısında farkındalığımızı yükselten; yenilenme getiren ve farklı bakış açısıyla şartları değerlendirmeye yönelten gelişmeler de yaşanabilir. Günün ilerleyen saatlerinde devreye girecek olan yorucu enerjiler ilişki işbirlikleri ve finansal konular üzerinde zorlayıcı etkiye neden olabilir. Kararsızlık ve ikilemler dağılmalara yol açarken duygusal olarak gergin ve stresli hissettirebilir. 

İlgisizlik, özensizlik beraberliklere çatışma, tartışma ve sorunlar getirebilir. İşle ilgili alanda ise daha önce vaat edilenlerin yerine gelmemesi işbirliklerini zedeleyebilir. Akşam saatleri hayal ve beklentilerin yükseleceği bir zaman dilimi...Bu enerjileri olumlu ve yaratıcı kullanmanın yanı sıra olumsuz ve dağıtıcı olarak da kullanabiliriz. Aldanabilir; yanılabilir veya yüksek fedakarlıklar gösterebiliriz. Gecenin geç saatlerinde ise toparlanmak ve birşeyleri yoluna koymak için destekleyici etkiler devreye girebilir. Hem ruhsal manada kendimizi güçlü hissedebilir hem de yetkin kişilerden yardımlar alabiliriz.

 

02 ARALIK CUMA

Ay sabah 05:44 ila 07:40 saatleri arasında kısa bir süreyi boşlukta geçirdikten sonra dinamik enerjileri getirecek Koç burcuna ilerleyecek...Koç burcuna geçen Ay ile cesaret ve hamle gücümüz artacağından hevesle, hızlı ve düşünmeye pek vakit ayırmadan adımlar atabiliriz. Gökyüzündeki ateş ve hava enerjisinin fazlalığı bazı şeylerin uçlarda ve iyimserlikle ele alınacağının habercisi gibi...İstek ve hedeflerimize ulaşmak için risk alabilir; çözüm üretmeye meyilli olabiliriz. Güneş ve Ay’ın uyumu işlerimizin rahat ilerleyeceğine; neşeli ve coşkulu olacağımıza; sosyal yaşamımızın da renkleneceğine işaret etmekte...

Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri adına ise daha dengeli enerjiler mevcut...Yeni bir şeyler yapılandırmak için sorumluluk sahibi, gerçekçi ve dengeli hareket edebiliriz.

 

03 ARALIK CUMARTESİ 

Ay Koç burcundaki ilerleyişine devam etmekte...Gün boyunca dinamik, atak, hevesli ve kararlarımızın peşindeyiz...Kendi irademizi ve yeteneklerimizi ortaya çıkarabilir; isteklerimizin peşimden gidebiliriz. Ancak sabah saatlerinde acelecilik soruna yol açabilir. Dikkat...Günün ikinci bölümünde de bu motivasyonda geçerken akşam saatlerinde durulabilir daha gerçekçi bakış açısıyla hareket edebiliriz. Otorite konumundaki kişilerle bir araya gelebilir; desteklerini alabiliriz. Ayrıca isteklerimizi yapılandırmak için uygun koşulları oluşturma imkanı bulabiliriz. 

Akşam saatleri gerek yakın gerekse de sosyal ilişkiler adına hareketli ve keyifli geçebilir.

 

04 ARALIK PAZAR

Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı kararlar alabilir; fazlasıyla iyimser davranabiliriz. Bu durum bazı sorunlara, sıkışmalara veya baskılara yol açabilir. Yine sabaha karşı erken saatlerde gerileyişini bitirecek hayal ve ideallerin gezegeni Neptün, Venüs ile gerilimli açı kuracak.. Neptün Venüs stresli kontağının yaşanacağı bu sürede ilişki, işbirlikleri ve finansal konularda dengeli ilerlemek gerekli zira hayalperestlik artabilir; tutulmayacak vaadler verilebilir; aldanma ve yanılgılar yaşanabilir. Düz hareketine dönen Neptün ile olumlu anlamda hayallerimize kavuşabilir; geçmişte elden kaçırdığımız fırsatlara bir kez daha erişebiliriz. 

Ay 08:46 ila 14:37 saatleri arasını boşlukta geçirdikten sonra Boğa burcuna ilerleyecek... Bu saat dilimi gelişmeler adına ucu açık olacağından yeni girişimlerden uzak durulmalı; eldeki işleri tamamlamaya odaklanmalı...Akşamüstü saatlerinde Boğa burcuna geçen Ay ile artık maddi manevi huzur, güven ve istikrar arayışında olacağız.

İyi haftalar...

 

 

Read 572 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.