Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

162637
BugünBugün148
DünDün507
Bu HaftaBu Hafta3242
Bu AyBu Ay11493
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1626372
Online 11
   
Pazar, 24 Ekim 2021 17:31

25 Ekim – 31 Ekim Tarihli Gökyüzü Hareketleri

Written by 

 

Cumhuriyetimizin 98. Yılı kutlu olsun. Bu güzel topraklardaki varlığımız daim olsun.

 

25 Ekim Pazartesi

Haftaya İkizler burcundaki Ay’ ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir, ikilemde kalabiliriz ancak hemen sonrasında çevremizdekilerden fikir alarak, görüş alış verişinde bulunarak tutarlı ve sağduyulu bir yol izleyebiliriz. Objektif ve akılcı davranacağımız bir gündeyiz. Bugün internet üzerinden alış verişler yapabilir, sosyal medya da paylaşımlarda bulunabilir, dost ve arkadaşlarımızla daha fazla diyalog halinde olabiliriz. Akşam saatlerinde sosyal aktivitelerde bulunmak, ilişkileri canlandırmak ve merak ettiğimiz konuları araştırmak isteyebiliriz.   

26 Ekim Salı

Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyumlu bir enerji akışı var. Ailevi konular ön planda olabilir, ihtiyaç duyduğumuz anda yardım alabilir, derin paylaşımlarda bulunabiliriz. Akşama doğru duyguların da yoğunlaşmasıyla beraber eski kırgınlıkları gündeme getirebilir ya da şefkat eksikliği hissedebiliriz. Fakat bu ruh halimiz uzun sürmeyecek, gelişmelere farklı bir açıdan bakıp daha kolay çözüm yolları üretebileceğiz. Gece yarısına doğru uzlaşmakta zorlanabiliriz.

27 Ekim Çarşamba

Güne içten içe süregelen kırgınlıkları açığa çıkararak, anlaşılmadığımızdan şikayet ederek ya da sızlanarak başlayabiliriz. Duygularımızı açığa çıkarırken kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Fakat sonrasında bir çeşit kabullenişle beraber gelen dinginliği ve huzuru yakalayabiliriz. Artık sezgiler ve duygusal yoğunluk çok arttığından empati duygumuz kuvvetlenecek ve etrafımızdakileri şefkatle sarmalayacağız.

Ancak etkisini dün hissetmeye başladığımız ve birkaç günde devam edecek Venüs Neptün zorlu açısı ilişkilerde zorlamaya devam edecek. İdealize ettiğimiz, fedakârlıklarda bulunduğumuz, iyimser duygularla sevdiğimiz, inandığımız kişiler tarafından hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Hevesle beklediğimiz programlar ertelenebilir, yatırım amaçlı adımların sonu hüsran olabilir. Bu hafta estetik operasyonlardan ve ortaklıklardan, işbirliklerinden uzak durmakta fayda var.  

28 Ekim Perşembe

Gece yarısından itibaren başlayan zorlu enerjiler tüm gün boyunca devam edebilir. Çatışmalar, manipülasyonlar ve öfke patlamaları yaşayabilir, duygusal açıdan gergin ve baskı altında olabiliriz. Bir anda parlayacağımız için kavgalı ortamlardan uzak durmalı, dikkatli olmalıyız. Saat 09:00 – 12:10 arası Ay’ da boşlukta olduğundan bu gerilimli enerjinin ne yöne ilerleyeceğini kestirmekte zorlanabiliriz. Öğleden sonra Ay, Aslan burcuna geçiyor ancak bu durum rahatlamamızı sağlamıyor aksine daha da inatlaşabilir, kabalaşabilir ve güç savaşlarına girebiliriz. Gece yarısına doğru sevdiklerimizle aramıza duygusal veya fiziksel mesafeler koyabilir, soğukluk hissedebiliriz.

Günün tek güzel enerjisi yarında devam edecek olan Jüpiter, Venüs görünümü. Yaşanacak duygusal karmaşaya rağmen umudumuzu yitirmeyebilir, kendi kendimizi motive edebilir ve en ihtiyaç duyulan anda yardımımıza birileri koşabilir.

29 Ekim Cuma

Bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. Yıldönümü. Her sene olduğu gibi ülkemizin doğum anından türetilen Güneş dönüşü haritasına bakarak önümüzdeki bir yılı değerlendirelim.

Bu yıl sağlık temaları ve ekonomik konular yine gündemimizde olacak. Yabancı ülkelerle ilişkilerde ( özellikle deniz aşırı olanlar) zorlanacağımız, kontrol edemeyeceğimiz gelişmeler yaşanabilir. Denizlerimizde kirlilik sorunları, sınır ihlalleri gibi konularda ön planda olacaktır. Salgın koşulları tam gaz devam ederken bizi umutlandıran durumlarda olabilir, bağışıklığın artması ya da yerli aşının olumlu sonuç vermesi gibi sevindirici gelişmeler yaşayabiliriz. Fakat para piyasalarında sıkıntılar ve çalkantılar devam ederken ( Kasım ayında ki tutulmalara dikkat) bir yandan da dış ülkelerle görüş ve inanç üzerinden çatışmalar devam edecek gibi görünüyor. Yönetim kademelerinin ve meclisin kendi içindeki tartışmaları artarak görünür olmaya başlayabilir.

Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutlarken beklenmedik gelişmeler ve duygusal iniş çıkışlar yaşanabilir. Akşama doğru duygularımızı ya da olayları kontrol altına alıp keyifli bir gece geçirebiliriz. Cumhuriyetimiz kutlu olsun……

30 Ekim Cumartesi

Duygusal açıdan keyifli ve özgüvenli bir gün bizi geçirebiliriz. Özellikle sabah saatlerinde hoşumuza giden gelişmeler olabilir, sosyal alanda ön plana çıkıp beğeni toplayabiliriz. Ancak otorite figürleriyle çatışacağımız, planlarımızın bozulacağı, ilerlemekte zorlanacağımız, engellerle mücadele edeceğimiz bir günde bizi beklemekte. Bugün yaptığımız işlerin, attığımız adımların onayını alamayabilir, girişimlerimizi bir süre için askıya alabiliriz. Günün bir diğer önemli gökyüzü olayı da Mars’ ın Akrep burcuna geçmesi olacak. Önümüzdeki günlerde daha mücadeleci olabilir, kendimizi güçlü ve savaşa hazır hissedebiliriz. Saat 21:10 itibariyle Ay, Başak burcuna geçecek ve güç savaşlarından çıkıp yararlı olmaya çalışacağız.

31 Ekim Pazar

Haftanın en güzel günündeyiz. Yaptığımız programa harfiyen uyabilir, elimizdeki işleri bitirebilir, kişisel bakımımız ya da gelişimimizle ilgilenebiliriz. Çevremizdekilerden destek alabilir, çözüm odaklı ve üretken olabiliriz. Bu günü en verimli ve bize faydalı olacak şekilde geçirmeli, hayatımıza renk katmayı da unutmamalıyız. İyi haftalar…………

Read 790 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.