Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

157725
BugünBugün235
DünDün444
Bu HaftaBu Hafta2036
Bu AyBu Ay11633
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1577252
Online 6
   
Pazar, 12 Eylül 2021 18:39

13 Eylül – 19 Eylül Tarihli Gökyüzü Hareketleri

Written by 

 

Özgüvenin ve enerjinin düşeceği, yanılgalara açık bir haftadayız. İlişkilerde araya mesafe ya da soğukluklar girebilir.

 

13 Eylül Pazartesi

Haftaya Yay burcunda ki Ay’ ın iyimser ve neşeli enerjileriyle başlıyoruz. Günün ilk yarısında iletişime açık, uzlaşmacı ve paylaşımcı bir atmosfer hâkim olabilir. Ancak günün ikinci yarısında engeller, gerginlikler ve hayal kırıklıkları devreye girebilir. Planlarımız aksayabilir, yaptığımız programdan vazgeçmek ya da ertelemek zorunda kalabiliriz.

Bu haftanın genelinde yoğun bir şekilde hissedeceğimiz Güneş/ Neptün karşıtlığı yanılsamaları, hırsızlıkları, güven kayıplarını ve kandırılmaları beraberinde getirebilir. Olayları görmekte zorlanabilir, herşeyi bir sis perdesinin ardından görebiliriz. ldu zannettiğimiz işlerde başa sarabilir, özgüven ve enerji kaybı yaşayabiliriz. Yanlış kişiye merhamet duyabilir, yanlış kişiye güvenebilir ya da tamamen yanlış zamanda harekete geçebiliriz. Sağlık sorunları da bu dönemde artabilir, dikkatli olmalıyız.

14 Eylül Salı

Sabah saatlerinden itibaren dün başlayan belirsizlik ve kaos ortamı devam ediyor. Tam iki ileri bir geri durumu söz konusu. Öğlene doğru boş yere telaşlanabilir, fazlasıyla gerginleşebilir, ufak tefek sakarlıklar yapabiliriz. Hiçbir şeyi beğenmeyip, eleştirel ve memnuniyetsiz davranabiliriz. Ancak yaklaşık 14:30’ da Ay’ ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte biraz daha ayaklarımız yere basabilir, sağduyu ve sorumluluklar devreye girebilir.  Özellikle akşam saatlerinde romantik ilişkilerde yapıcı ve akılcı davranabiliriz.

15 Eylül Çarşamba

Ay, Oğlak burcundaki yolculuğuna devam ederken, bugün Mars, Terazi burcuna geçiyor. Gün genelinde organize olabilir, işlerimizi tek tek yoluna koyabiliriz. Planlı ve görev odaklı olacağımız için ilerleme kaydedebiliriz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde birbirimizi anlamakta zorlanabilir, açık yürekli davranıp uzlaşmak yerine hesapçı ve fırsatçı davranabiliriz.

Mars’ ın da burç değiştirmesiyle ilişkilerde zorlanacağımız bir dönemdeyiz. Hakkımızı savunmak yerine taviz verebilir, rekabetten kaçabilir, huzursuzluk çıkmasını engellemek için gerçeklerle yüzleşmeyebiliriz. Bu süreç ülkemiz içinde oldukça önemli. Askeri konularda hareketlilik yaşanabilir, içeride gerginlik ve huzursuzluk olabilir.

16 Eylül Perşembe

Güne kararlı ve sağlam adımlarla başlasak bile neredeyse tüm gün boşlukta olan Ay, yeni girişimler ve başlangıçlarda zorlanacağımıza işaret etmekte. Güneş’ le Pluto arasında ki olumlu görünüm ise bizi destekleyen ve güç kazanmamızı sağlayan kişilerle bir araya geleceğimizi göstermekte. Eldeki işleri bitirmek, hedeflerimize varmak için detaylı planlar yapmak, kılı kırk yararak daha üretken ve verimli olmaya çalışmak için uygun bir gündeyiz. Gerçi neşeli, esprili ve enerjik olmayacağız ancak düzenli ve başarılı olmak için çaba sarf edebiliriz. Yaklaşık saat 18:30 civarında Ay’ ın Kova burcuna geçmesiyle birlikte geceyi sosyalleşerek geçirebiliriz. Gerek bireysel hak ve özgürlüklerle ilgili, gerekse toplumsal konularla ilgili daha duyarlı davranabiliriz. Arkadaşlarla ya da aynı görüşü paylaştığımız kişilerle bir araya gelmekten keyif alabiliriz.

17 Eylül Cuma

Duygusal ve zihinsel iniş çıkışların yoğun olduğu bir gündeyiz. Bir taraftan kendimizi güçlü ve kontrollü hissederken bir yandan olayların kontrolden çıkması bizi zorlayabilir. Evdeki hesabın çarşıya uymamasından dolayı başladığımız işi bitiremeyebiliriz. Özellikle romantik ilişkilerde gerilimli bir hafta sonu bizi bekliyor. Birbirimizi manipüle edebilir, hatalarımıza kılıf uydurmaya çalışabiliriz. Bu süreçte alış veriş yapmak, fiziksel görünüşümüzde değişikliğe gitmek için uygun olmayabilir. Sevdiklerimizle aramıza mesafe ya da soğukluk girebilir.

18 Eylül Cumartesi

Dün yaşanan gerilimin ardından güne daha keyifli bir başlangıç yapabiliriz. Özellikle sabah saatlerinde neşemiz yerinde olabilir, yeni bir şeyler öğrenmek, gezmek ve dostlarla bir araya gelmek isteyebiliriz. Bugün hem ticari hem de sosyal faaliyetler açısından çok uygun olabilir. Ancak özellikle akşam için planlarımızı iyi yapmalıyız, Ay öğleden sonra boşlukta olacağından aksaklıklar yaşayabiliriz. Gece yarısına doğru Ay’ ın Balık burcuna geçmesiyle birlikte duygusal hassasiyetler başlayabilir.

19 Eylül Pazar

Sabah saatlerinde kadersel olaylar, gerginlikler ve kararsızlıklar yaşasak bile günün kalanında son derece rahat ve kolay bir enerji akışı var. Romantik ilişkilerde güzel gelişmeler yaşanabilir, birbirimizi anlayabilir, duyarlı bir yaklaşım sergileyebiliriz. Sevdiklerimizi mutlu etmek için hoş sürprizler yapabilir, etrafımızdakilere yardım edebiliriz. Kendimizle de ilgilenmek için uygun bir gündeyiz, kişisel bakımımızla uğraşabilir ya da ruhumuza iyi gelecek, iyileştirecek uğraşlar içinde olabiliriz. İyi haftalar…………..

Read 672 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.