Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

155951
BugünBugün164
DünDün616
Bu HaftaBu Hafta164
Bu AyBu Ay11073
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1559513
Online 1
   
Pazar, 04 Temmuz 2021 20:05

05 Temmuz – 11 Temmuz Tarihli Gökyüzü Hareketleri

Written by 

 

Yengeç burcunda yeniay. İlişkilerde ve para piyasalarında gerginlik yaşanabilir. Duygusal istek ve ihtiyaçlar arttığından en ufak konularda bile hassasiyet gösterip, alınganlık yapabiliriz

 

05 Temmuz Pazartesi

Haftaya Boğa burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün yaşanan gerilim bugün yerini sakin ve huzurlu olma isteğine bırakabilir, gün boyunca konforumuz ve keyiflerimiz ön planda olabilir. Güneş/ Uranüs, Venüs/ Ay düğümleri arasındaki olumlu görünümlerinde devreye girmesiyle gerek ilişkilerde gerekse ticari faaliyetlerde olumlu gelişmeler yaşanabilir, doğru maliyetlerle doğru alış verişler yapabiliriz. Hedeflerimize varmak için adımlar atabilir, girişimlerimizde destekler alabiliriz.

06 Temmuz Salı

Sabaha karşı Ay’ ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve iletişime açık bir güne uyanıyoruz. Ancak etkisini dünden beri hissettiğimiz ve birkaç gün daha hissedeceğimiz Merkür/ Neptün zorlu açısı yanılmaya ve yanıltmaya çok müsait olacağımızı gösteriyor. Özellikle sabah saatlerinde atacağımız imzalara, yapacağımız görüşmelere dikkat etmeliyiz. Tutamayacağımız sözler verebilir, söylenenleri yanlış anlayabilir ya da düpedüz dolandırılabiliriz. Bir çok projeyi aynı anda hayata geçirmeye çalışmak ve maymun iştahlı davranmak hem ikilemde kalmamıza hem de yanlış kararlar almamıza neden olabilir. Sosyal medya paylaşımlarında da dikkatli olmalı, abartılı ifadelerden kaçınmalıyız.

07 Temmuz Çarşamba

Ay, artık kapanışta olduğundan önemli kararlar almak ve adımlar atmak için uygun bir günde değiliz. Gerçi dün yaşanan kaos bugün biraz daha hafiflemiş olabilir ve daha sağduyulu ve objektif olabiliriz. Gerçi hem romantik hem de sosyal ilişkilerde oldukça zorlayıcı etkiler altında olmanın getirdiği gerginlik olsa da soğukkanlı davranarak sorunları aşabiliriz. Bu süreçte ilişkilerimizle ilgili ciddi kararlar alabilir, son noktayı koyabilir ya da ilişkiyi bir üst seviyeye çıkarabiliriz. Gece yarısına doğru biraz daha kafamız karışabilir, gün içinde bir cesaretle aldığımız kararları sorgulamaya başlayabilir, biraz da melankolik bir havaya bürünebiliriz. Bu birkaç gün boyunca para piyasalarında da ciddi iniş çıkışlar yaşanabilir, dikkat.

08 Temmuz Perşembe

Ay, hâlâ İkizler burcunda ancak günün büyük bir kısmında açısız ilerliyor. Birkaç gündür ilişkilerde devam eden gelgitler artık iyice görünür olabilir ve aklımıza gelmeyen başımıza gelebilir. Bu günlerde fiziksel görünüşümüzle ilgili değişiklik yaparken dikkat etmeli, yatırımlarda ya da büyük çaplı alış verişlerde temkinli olmalıyız. Her zamanki toleransı göremeyeceğimizi dikkate alarak karşımızdakinin sınırlarını zorlamamalıyız. Duyduğumuz her habere inanmamalı, ani kararlar almamalıyız. İlişkilerde güven ve inatlaşma sorunları yaşayabilir veya lükse kaçan, bizi zorlayacak harcamalar yapabiliriz. Akşam saatlerinde Ay’ ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte daha sevecen ve duyarlı davranabilir, affedici ve şefkatli bir tavır sergileyebiliriz.

09 Temmuz Cuma

Son günlerde yaşanan fırtınanın ardından bugün neredeyse hiçbir şey yapmayabiliriz. Aileyle zaman geçirebilir, ev işlerine gömülebilir ya da elimizde ki işleri bitirmeye çalışabiliriz. Geçmişe özlem duyacağımız, geleneksel yapının içinde olmak isteyeceğimiz, ülkeyi ve halkı ilgilendiren konulara odaklanacağımız bir gündeyiz. Yarın gerçekleşecek yeniay öncesi biraz hassas ve alıngan olabilir, kendi içimize dönebiliriz.

10 Temmuz Cumartesi

Bugün saat 04:15’ te Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Yengeç yeniayları aile kurma, evlenme, çocuk sahibi olma, ev alma, yerleşim yeri gibi konularda yapılacak girişimleri temsil eder çoğunlukla. Bu yeniay çok sert etkiler barındırmamakla birlikte hafta geneline yayılan gergin enerjiler yine işbaşında olacak. Halkın kendini daha rahat ifade edebileceği, özgürlük isteğinin iyice arttığı bu günlerde özellikle ekonomik konularda sıkıntılar olabilir. Manevi ve geleneksel değerleri ön plana çıkarabilir, aile içinde yardımlaşabilir ya da fedakârlıklar yapabiliriz. Duygularımızı dolu dizgin yaşamak isteyebilir, karşımızdakilerden şefkat beklentimiz artabilir, sevdiklerimizle bir arada olabiliriz. Duygusal istek ve ihtiyaçların arttığı bu dönemde en ufak konularda bile hassasiyet gösterip, alınganlık yapabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde üstümüzdeki baskı artabilir, kendimizi gergin ve huzursuz hissedebiliriz.

11 Temmuz Pazar

Sabaha karşı Ay’ ın Aslan burcuna geçmesiyle birlikte enerjimiz ve özgüvenimiz yükseliyor. Günü keyif aldığımız şeylerle uğraşarak ve eğlenerek geçirebiliriz. Haftanın son gününde bütün haftanın gerilimini üstümüzden atabilir, kendimizi şımartabiliriz. Gece yarısına doğru Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Sözlerimizi daha düşünerek seçebilir, karşımızdakileri incitmemeye özen gösterebilir, düşünürken ve konuşurken sezgilerimizi de devreye sokabiliriz. İyi haftalar….

Read 747 times
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.