Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

197544
BugünBugün14
DünDün210
Bu HaftaBu Hafta3922
Bu AyBu Ay14
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1975440
Online 54
   
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Güneş Terazi burcuna geçiyor. Gün dönümüyle birlikte, günler kısalmaya başlıyor. İçinde bulunduğumuz bölgede hareketlilik artıyor.

 

 

 

 

Yine bir Merkür gerilemesi başlıyor, Mars Terazi, Güneş Başak burcuna geçiyor. Takıntıların, eleştirilerin dozunu kaçırmayalım.

 

 

 

 

 

 

 

Kova burcunda dolunay. Karşımızdakilerin özgürlüğünü kısıtlamadan, herkesin fikrine saygıyla yaklaşmalıyız.

 

 

 

Yengeç burcunda yeniay, Güneş Aslan burcuna geçiyor, Venüs gerilemeye başlıyor. Üstelik Ay Düğümleri de Koç Terazi aksına geçiyor. Olaylar hızla akmaya başlayabilir.

 

 

 

 

Kurban bayramımız oldukça hareketli geçebilir. Farklı gündemler oluşabilir, bir anda büyük ve sarsıcı gelişmeler yaşanabilir.   

 

 

 

 

En uzun gün yaşanırken yazın, hareketli, hararetli ve tutkulu geçebileceğini gösteriyor.

 

 

İlişkilerde gerilim artıyor, geçmişi kurcalayıp, yenişememek ipleri koparabilir. Kibir tuzağına düşmeden, abartmadan, taleplerimizle karşımızdakileri zorlamadan yolumuza devam etmeliyiz.

 

 

Boğa burcunda yeniay, Güneş, Mars ve Jüpiter burç değiştiriyor. Kritik eşiklerden geçiyoruz, güç ve kişilik savaşları ekonomik koşullar üzerinden verilebilir.  

 

 

Akrep burcunda Ay tutulması. Değişim isteğine ve beklentisine karşı gelişen büyük bir direnç gerilimi tırmandırabilir. Piyasalarda beklenmedik hareketlilik yaşanabilir.

 

 

Koç burcunda Güneş tutulması. Olayların hızla değişmesi, korkup geri çekilmemize yol açabilir. Bayram tadında bayramlar yaşamak umuduyla…

 

Sayfa 1 / 32
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.