Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

988211
BugünBugün321
DünDün634
Bu HaftaBu Hafta2162
Bu AyBu Ay11236
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar988211
Online 7
   
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Oğlak burcunda Ay tutulması. Karşılaştığımız zorluklar karşısında geçmişe özlem duyabilir, anılara sığınabiliriz. İlişkilerde acımasız ve baskıcı tavırlar sergilenebilir.

 

 

 

Merkür Aslan burcuna geçiyor. Yüksek perdeden ve teatral bir ifadeyle konuşabilir, büyük sözler sarf edebiliriz.

 

 

Bir çok gezegen hareketinin bir arada olduğu zorlu bir haftadayız. Mars ile Satürn, Neptün ile Jüpiter arasında ki görünümler karmaşa ve gerginliğe yol açabilir.

 

 

Ülkece hareket halinde olacağımız, bol bol seyahat edip, iletişim kuracağımız bir bayram geçirebiliriz. Ancak yanılgılara ve hatalı bilgilere hazırlıklı olmalıyız.

 

 

Dolunayla birlikte korkularımızdan kurtulup özgürleşebilir, kadersel gelişmeler yaşayabiliriz. 

 

 

Boğa burcunda yeniay. Huzur, güven ve bereket için yeni eylem planları hazırlamalı, uzun vadeli yatırım planları yapmalıyız.

 

 

 

29 derece Terazi burcunda ikinci dolunay. 29 derece bize yapılacak bir şey kalmadığını ve durumu olduğu gibi kabullenip önümüze bakmamız gerektiğini gösteriyor. Tekrar aynı konularla ilgili hamle yapmak yerine yola devam etmemiz gerekiyor.

 

 

 

 

Koç burcunda yeniay. Hayatımızı yenilemek istediğimiz bu dönemde kimseye danışmadan yol alabiliriz. 

 

 

Terazi burcunda dolunay ve Venüs/ Mars görünümleri, ilişkiler açısından hareketli bir haftadayız. Birbirimize daha özgür olacağımız alanlar tanımalıyız.

 

 

Uranüs Boğa burcuna geçiyor, Balık burcunda yeniay, Merkür geri harekete başlıyor. Para ve güvenlik konularında ezber bozmaya başlıyoruz.

 

 

Sayfa 1 / 21
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.