Bizi Takip Edin  

   

Ziyaretçi İstatistikleri  

143222
BugünBugün148
DünDün620
Bu HaftaBu Hafta3744
Bu AyBu Ay5832
Tüm ZamanlarTüm Zamanlar1432221
Online 5
   
Berna AŞKIN

Berna AŞKIN

 

Terazi burcunda dolunay. Terazi nin zarafetini, nezaketini ve uyumunu yakalamalı, karşımızdakileri kırmaktan kaçınmalı ve biz olmayı başarabilmeliyiz

 

 

 

Balık burcunda yeniay. Havada aşk kokusu var, romantik gelişmeler yaşayabiliriz.

 

 

Başak burcunda dolunay; bir süredir devam eden önlemler işe yarıyor mu, çabalarımız karşılığını verecek mi? Venüs Balık burcuna geçiyor, aşkın sınırsız ve sınıfsız halini deneyimleyebiliriz.

 

 

Güneş Balık burcuna geçiyor. Değişim kapıyı çalınca direnmek yerine kapıyı açmakta fayda var.

 

 

Venüs, Kova burcuna geçiyor. İlişkilerde zorlayıcı ve sahiplenici olmamalı, birbirimizin sınırlarına saygı duymalı, her şeye burnumuzu sokmamalıyız.

 

 

Oğlak burcunda yeniay. Beklenmedik ortaklık ve işbirlikleri kurulabilir, bir araya gelemez dediklerimiz bir araya gelebilir. Taşların yerinden oynayacağı, buz üstünde yürüdüğümüzü hissedeceğimiz bir haftadayız.

 

 

 

Yeni yıl öncesi Yengeç burcunda dolunay. Gökyüzünde öncü burçlar harekete geçiyor ve uzun süredir bahsedilen değişimler başlıyor. 2020 yılının son günüde oldukça tempolu ve öngörülemez geçebilir.

 

 

Cesaret ve enerji yüklenip riskli adımlar atabilir, boyumuzdan büyük işlere kalkışabiliriz.

 

 

İkizler burcunda Ay tutulması, Merkür Yay burcuna geçiyor. Yalan yanlış haberlerden, düzenbaz kişi ve ilişkilerden uzak durmalıyız. Dürüst ve ilkeli olan kazançlı çıkacak.

 

“ Dertlilere deva, hastalara şifa” enerjisi taşıyan bir yeniay yaşayacağız. Mars gezegeni de düz hareketine dönüyor, gücümüzü toplama zamanı.

 

Sayfa 1 / 25
   
© (2012-2015) AstroFİBER - Sitede yayınlanan bütün yazıların hakları AstroFİBER'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa yazıların bütünü ya da bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.